1

Bądź widoczny w Internecie

Strona internetowa to najtańsza i najskuteczniejsza forma reklamy. Bądź widoczny także w sieci i przedstaw swoją ofertę milionom odbiorców!

Zobacz Ofertę
2

Zadbaj o wizerunek firmy

Wizytówka w sieci jest istotnym elementem budowania wizerunku. Pozwól zachęcić klientów do skorzystania z Twoich usług.

Zobacz Projekty
3

Budowa stron od A do Z

Praca nad oferowanymi stronami zaczyna się od projektu graficznego, a kończy na integracji z przyjaznym i łatwym w obsłudze system zarządzania treścią.

Zobacz Ofertę

Przyjazne linki bez .htaccess

Zdarza się, że na niektórych serwerach może nie być włączona obsługa plików .htaccess lub modułu mod_rewrite. Przeszkadza to w konstruowaniu przyjaznych linków. Jednakże istnieje sposób na przyjazne adresy przy użyciu samego PHP.

Prosta paginacja dla tablic w PHP

Podczas budowy skryptu, np. listującego pliki z danego katalogu, gdzie plików jest dość sporo, warto dodać paginację. Jeżeli zadbamy o to, by wyniki były zwracane w postaci tablicy, możemy ją skonstruować w prosty sposób. Zacznijmy od przeszukania katalogu. Użyjemy do tego funkcji glob(), która zwróci tablicę. // Gwia...

Filtrowanie danych w PHP

W dzisiejszym poście przedstawię prostą metodą na filtrowanie, bądź też walidację danych w PHP. Ileż to razy przy tworzeniu jakiegoś skryptu, np. systemu rejestracji, musimy sprawdzić poprawność wprowadzonego maila czy adresu URL. Tak się składa, że nie trzeba do tego celu wykorzystywać wyrażeń regularnych, lecz gotowe...

Komentarze

deff

Fajnie jak stare posty z obecnego bloga by zostały :)...

deff

Kiedy nowe wydanie twojego bloga?...

Everette

cheap sttched nbba jerseys vintage nba jerseys cheap (spirit-acro-gymnastics.сom)...

Social Media

facebook logo