1

Bądź widoczny w Internecie

Strona internetowa to najtańsza i najskuteczniejsza forma reklamy. Bądź widoczny także w sieci i przedstaw swoją ofertę milionom odbiorców!

Zobacz Ofertę
2

Zadbaj o wizerunek firmy

Wizytówka w sieci jest istotnym elementem budowania wizerunku. Pozwól zachęcić klientów do skorzystania z Twoich usług.

Zobacz Projekty
3

Budowa stron od A do Z

Praca nad oferowanymi stronami zaczyna się od projektu graficznego, a kończy na integracji z przyjaznym i łatwym w obsłudze system zarządzania treścią.

Zobacz Ofertę

Prosty sposób na zabezpiecznie logowania

Czasem zdarza się, że chcemy zabezpieczyć jakąś podstronę przed dostępem z zewnątrz. Można wtedy zastosować specjalne reguły w .htaccess lub system logowania. A co jeśli chcemy, by logowanie było dostępne tylko dla nas? Zabieg ten, znacznie zwiększy bezpieczeństwo naszego wewnętrznego systemu przed próbą włamania, a je...

Backup plików oraz bazy MySQL w PHP

W tym wpisie chcę się podzielić prostym sposobem na kopię danych, które znajdują się na hostingu. Może okazać się to przydatne dla tych, których hostingodawca nie oferuje tworzenia backupów (np. darmowe hostingi). Skrypt pozwala również na wykonanie kopii bazy MySQL.

Oczyszczanie / zabezpieczanie tablicy $_POST

Przydatny skrawek kodu, a raczej funkcja, która pomaga zabezpieczyć przesłane dane w formularzu przed SQL Injection. Jako parametr wystarczy wstawić tablicę $_POST. Funkcja zwróci nam tę samą tablicę, ale oczyszczoną.

Komentarze

Janusz Kamiński

Szkoda, że ten projekt znikł. :(...

James

Cześć przyjaciele, Có nên sử dụng một ảnh mới nhất nén công cụ https://optimizejpeg.com/ ...

John

You actually mentioned that fantastically. https://bucketlist.org/idea/6LiG/ideas-to-assist-properly-deal-with...

Social Media

facebook logo