1

Bądź widoczny w Internecie

Strona internetowa to najtańsza i najskuteczniejsza forma reklamy. Bądź widoczny także w sieci i przedstaw swoją ofertę milionom odbiorców!

Zobacz Ofertę
2

Zadbaj o wizerunek firmy

Wizytówka w sieci jest istotnym elementem budowania wizerunku. Pozwól zachęcić klientów do skorzystania z Twoich usług.

Zobacz Projekty
3

Budowa stron od A do Z

Praca nad oferowanymi stronami zaczyna się od projektu graficznego, a kończy na integracji z przyjaznym i łatwym w obsłudze system zarządzania treścią.

Zobacz Ofertę

Bank SMART, czyli w pełni darmowe konto

Bank SMART to stosunkowo dość świeży produkt, który ciągle się rozwija. Jest on niczym innym jak bankiem, który oferuje konta osobiste, oszczędnościowe i kredyty. Nie byłoby w nim jednak nic niezwykłego, gdyby nie to, że świetnie nadaje się jako konto dla studentów. Czemu? Ponieważ w przypadku SMART konta, praktycznie wszystko jest za darmo. Idealnie, hm? ;-)

Dotychczas moje pieniądze były ulokowane w koncie PKO BP dla młodych. Niestety przez wzrastające opłaty postanowiłem je zlikwidować i przenieść się gdzieś indziej. Pierwszy wybór padł na T-Mobile Usługi Bankowe. Byłem z nich bardzo zadowolony. Gdyby nie to, że także u nich wkrótce pojawią się większe opłaty (dokładniej to od czerwca), to nadal bym korzystał z ich świadczeń.

Przeglądając sieć w poszukiwaniu alternatywy, znalazłem Bank SMART. Podobnie jak T-Mobile, oferuje on bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i na terenie Unii Europejskiej. Ten punkt jest dla mnie priorytetem, gdyż w mniejszych miejscowościach nie ma co liczyć na bankomaty popularniejszych firm (z wyjątkiem PKO BP, on jest praktycznie wszędzie). W innych bankach musiałbym zapłacić prowizję od wypłaty lub ustaloną kwotę, ale nie tutaj.

Kolejną ważnym elementem jest brak opłat za korzystanie z karty płatniczej. Sam jej często nie używam, ale w wielu sytuacjach się przydaje. W większości innych banków, należy spełnić jakiś warunek by za nią nie płacić. Najczęściej jest to wydanie 200-400 zł bezgotówkowo w każdym miesiącu. Dla niektórych może to i prosta sprawa, ale nie dla ludzi, którzy wolą (a może nie mają innego wyboru) płacić gotówką lub traktują to konto jako dodatkowe / zapasowe.

SMART konto założyłem online, używając do tego celu przelewu z poprzedniego banku. Cała operacja, aktywacji oraz przelewu zwrotnego z loginem, trwała dwa dni. Drugą możliwą drogą utworzenia konta jest wybranie kuriera, ale podejrzewam, że ten sposób trwałby jeszcze dłużej.

Gdy zalogowałem się do Systemu Bankowości Internetowej, mocno się dziwiłem. Zamiast wielu niezrozumiałych opcji dla przeciętnego użytkownika, ujrzałem ascetyczny wygląd panelu wraz z czterema zakładkami. To najprostszy system bankowości z jakiego kiedykolwiek korzystałem! Wyglądem faktycznie nie zachwyca, ale prostotą i czytelnością już tak. Więcej od bankowości internetowej nie wymagam.

Kontem możemy również zarządzać z poziomu smartfona. Oficjalna aplikacja jest dostępna na razie dla telefonów z systemem Android oraz iOS. Jeżeli jednak nie mamy jeszcze konta w Bank SMART, to również przy pomocy aplikacji możemy je założyć. Aby móc korzystać z aplikacji, należy nadać jej numer PIN. Ciekawostką jest, że możemy nią zarządzać przy pomocy komend głosowych.

Minusem banku jest brak możliwości wpłaty gotówki przez jakikolwiek sposób, prócz przelewu z poczty. Nie posiada on swoich oddziałów (wszystko załatwiamy telefoniczne lub mailem) i nie korzysta jeszcze z żadnej sieci wpłatomatów, ale ma się to podobno wkrótce zmienić.

Mixter 04.04.15

A czy można wpłacić pocztą polską, PayPalem, czymkolwiek?

Klocek 06.04.15

@Mixter, można.

paweł 04.09.15

i to jest całkowicie darmowe ? czy jakaś opłata przy zakładaniu ?

raf 22.10.15

Konto jest całkowicie free :) Sam używam.

Everette 31.03.17

cheap sttched nbba jerseys vintage nba jerseys cheap (spirit-acro-gymnastics.сom)

deff 14.06.17

Kiedy nowe wydanie twojego bloga?

deff 14.06.17

Fajnie jak stare posty z obecnego bloga by zostały :)

Janusz Kamiński 07.08.19

Szkoda, że ten projekt znikł. :(

Komentarze

Janusz Kamiński

Szkoda, że ten projekt znikł. :(...

James

Cześć przyjaciele, Có nên sử dụng một ảnh mới nhất nén công cụ https://optimizejpeg.com/ ...

John

You actually mentioned that fantastically. https://bucketlist.org/idea/6LiG/ideas-to-assist-properly-deal-with...

Social Media

facebook logo