1

Bądź widoczny w Internecie

Strona internetowa to najtańsza i najskuteczniejsza forma reklamy. Bądź widoczny także w sieci i przedstaw swoją ofertę milionom odbiorców!

Zobacz Ofertę
2

Zadbaj o wizerunek firmy

Wizytówka w sieci jest istotnym elementem budowania wizerunku. Pozwól zachęcić klientów do skorzystania z Twoich usług.

Zobacz Projekty
3

Budowa stron od A do Z

Praca nad oferowanymi stronami zaczyna się od projektu graficznego, a kończy na integracji z przyjaznym i łatwym w obsłudze system zarządzania treścią.

Zobacz Ofertę

Nawigacja w responsywnym projekcie

Zazwyczaj przy budowie responsywnych projektów, ręcznie tworzyłem tzw. burger menu lub nawigację, która wykorzystuje listę opcji (select). Obie metody na taki rodzaj projektu bardzo dobrze spełniają swoją rolę na tabletach i telefonach. Ostatnio jednak zrobiłem się trochę bardziej leniwy i postanowiłem w tym celu wykorzystać lekkie (naprawdę lekkie) pluginy JavaScript.

Pierwszym z nich jest TinyNav.js (wymaga jQuery). Konwertuje on tekstowe listy (ul, ol) na rozwijaną listę wyboru. Skrypt automatycznie dodaje atrybut "selected" do aktualnie przeglądanej podstrony. Plugin posiada również kilka zmiennych konfiguracyjnych, które możemy, ale nie musimy, wypełnić własnymi danymi.

Drugi plugin, tego samego autora, to responsive-nav.js. W odróżnieniu od pierwszego, ten przekształca listę z adresami na rozsuwaną, czyli taką, która posiada słynną ikonę trzech poziomych pasków (burgera). Możemy go zastosować zarówno do nawigacji poziomej jak i pionowej. Tutaj również możemy dostosować jego zachowanie pod siebie.

Komentarze

Agi

Hej...

Janusz Kamiński

Szkoda, że ten projekt znikł. :(...

James

Cześć przyjaciele, Có nên sử dụng một ảnh mới nhất nén công cụ https://optimizejpeg.com/ ...

Social Media

facebook logo