1

Bądź widoczny w Internecie

Strona internetowa to najtańsza i najskuteczniejsza forma reklamy. Bądź widoczny także w sieci i przedstaw swoją ofertę milionom odbiorców!

Zobacz Ofertę
2

Zadbaj o wizerunek firmy

Wizytówka w sieci jest istotnym elementem budowania wizerunku. Pozwól zachęcić klientów do skorzystania z Twoich usług.

Zobacz Projekty
3

Budowa stron od A do Z

Praca nad oferowanymi stronami zaczyna się od projektu graficznego, a kończy na integracji z przyjaznym i łatwym w obsłudze system zarządzania treścią.

Zobacz Ofertę

Mail z przeszłości, czyli kapsuła czasu

Otwieracie skrzynkę pocztową, a tam świeża wiadomość, ale wysłana rok temu. W dodatku nie taka zwykła, bo napisana przez Was samych. Jest to możliwe za sprawą wirtualnej, e-mailowej kapsuły czasowej, którą można wysłać na swój adres.

Autor kapsuły nawiązuje do tego jak bardzo nasze życie się zmienia i warto zobaczyć czy podołaliśmy, np. naszym życiowym planom:

Pomyśl jak szybko życie się zmienia - to co dziś wydaje się istotne jutro już może być bez znaczenia. To co było ważne rok czy dwa lata temu - być może dzisiaj jest już nie jest takie oczywiste. Na pewno masz już jakieś plany na przyszłość.. jesteś pewien, że się spełnią? A może coś nieoczekiwanego się wydarzy? A może obudzisz się pewnego dnia i zrobisz coś zupełnie niespodziewanego? Zastanów się przez chwile co chciałbyś/chciałabyś powiedzieć samemu/samej sobie w przyszłości...

Na stronie wystarczy podać datę, podczas której zostanie do nas wysłana wiadomość z przeszłości, nick oraz adres mailowy. W dodatku możemy wpisać dwa maile opcjonalne, gdybyśmy nie byli pewnie aktualnej skrzynki. Jeżeli wyrazimy zgodę, list będą mogli przeczytać pozostali goście witryny.

Adres kapsuły: http://mau.lemon.pl/stuff/kapsulaczasu/
MariowooKe 21.09.17

Как скупать имущество должников на торгах по банкротству за копейки? Многие ищут новые источники дохода, но не хотят бросать основную работу, чтобы всегда оставаться на плаву. Если вы слышали о торгах по банкротству, то уже знаете, что многие люди покупают недвижимость, автомобили и прочие объекты иногда за 10-20% от их рыночной стоимости. Смотреть - http://bit.ly/2xSgVOg

Agi 21.07.20

Hej

Komentarze

Agi

Hej...

Janusz Kamiński

Szkoda, że ten projekt znikł. :(...

James

Cześć przyjaciele, Có nên sử dụng một ảnh mới nhất nén công cụ https://optimizejpeg.com/ ...

Social Media

facebook logo