1

Bądź widoczny w Internecie

Strona internetowa to najtańsza i najskuteczniejsza forma reklamy. Bądź widoczny także w sieci i przedstaw swoją ofertę milionom odbiorców!

Zobacz Ofertę
2

Zadbaj o wizerunek firmy

Wizytówka w sieci jest istotnym elementem budowania wizerunku. Pozwól zachęcić klientów do skorzystania z Twoich usług.

Zobacz Projekty
3

Budowa stron od A do Z

Praca nad oferowanymi stronami zaczyna się od projektu graficznego, a kończy na integracji z przyjaznym i łatwym w obsłudze system zarządzania treścią.

Zobacz Ofertę

Tooltip w CSS

Prosty, ładny i przydatny tooltip, czyli element interfejsu użytkownika, który wyświetla jakąś informację po najechaniu kursorem na odpowiedni element, np. na hiperłącze. Przedstawiany przeze mnie tooltip, do działania wykorzystuje jedynie HTML oraz CSS. W bardzo łatwy sposób można go zaimplementować u siebie. Wystarcz...

Przyjazne linki bez .htaccess

Zdarza się, że na niektórych serwerach może nie być włączona obsługa plików .htaccess lub modułu mod_rewrite. Przeszkadza to w konstruowaniu przyjaznych linków. Jednakże istnieje sposób na przyjazne adresy przy użyciu samego PHP.

Prosta paginacja dla tablic w PHP

Podczas budowy skryptu, np. listującego pliki z danego katalogu, gdzie plików jest dość sporo, warto dodać paginację. Jeżeli zadbamy o to, by wyniki były zwracane w postaci tablicy, możemy ją skonstruować w prosty sposób. Zacznijmy od przeszukania katalogu. Użyjemy do tego funkcji glob(), która zwróci tablicę. // Gwia...

Komentarze

deff

Fajnie jak stare posty z obecnego bloga by zostały :)...

deff

Kiedy nowe wydanie twojego bloga?...

Everette

cheap sttched nbba jerseys vintage nba jerseys cheap (spirit-acro-gymnastics.сom)...

Social Media

facebook logo