1

Bądź widoczny w Internecie

Strona internetowa to najtańsza i najskuteczniejsza forma reklamy. Bądź widoczny także w sieci i przedstaw swoją ofertę milionom odbiorców!

Zobacz Ofertę
2

Zadbaj o wizerunek firmy

Wizytówka w sieci jest istotnym elementem budowania wizerunku. Pozwól zachęcić klientów do skorzystania z Twoich usług.

Zobacz Projekty
3

Budowa stron od A do Z

Praca nad oferowanymi stronami zaczyna się od projektu graficznego, a kończy na integracji z przyjaznym i łatwym w obsłudze system zarządzania treścią.

Zobacz Ofertę

O Mnie Skontaktuj Się

Za słowem „klocek” i moim blogiem niewiele się kryje, stąd może pojawić się pytanie: kim jestem? Otóż nazywam się Paweł Klockiewicz i jestem osobą zafascynowaną możliwościami, które daje nam Internet, a także technologią, która nas otacza. Od zawsze interesowałem się nowinkami ze świata zer i jedynek, a swą przygodę rozpocząłem już jako dzieciak, pogrywając w kultowe gry i wpisując kilka podstawowych komend w starszego ode mnie o kilka lat Commodore 64. Wraz z pojawieniem się blaszaka pod biurkiem i podłączonego do niego kabla ethernet, odkryłem moje hobby, które teraz przeradza się w profesję. Obcowanie z internetowymi witrynami przestało mi wystarczać, więc zacząłem tworzyć je sam. W ten sposób od kilku dobrych lat pogłębiam wiedzę na temat web developingu i wykonuję zlecenia jako freelancer. Aktualnie prowadzę lub współtworzę parę rozwijających się projektów, np. TenTego, LekkiCMS czy CookieAlert. Wiąże się to oczywiście z wieloma mailami, wiadomościami w komunikatorze, a także masą wątków na forum wsparcia, ale pomoc innym użytkownikom jest dla mnie satysfakcją ;-)